Ціна : 0 грн.
Зробити замовленняГіалуронова кислота
Гіалуронова кислота є природним компонентом таких структур, як шкіра, суглоби і голосові зв'язки. Він відноситься до групи полісахаридів і зустрічається як у людини, так і у тварин і навіть бактерій. Він забезпечує правильну гідратацію органів, прискорює загоєння ран і бере участь в процесах розмноження клітин – і це тільки початок його надзвичайних властивостей. Для кого призначені БАДи з його змістом, а кому варто від них відмовитися?
Гіалуронова кислота – властивості
Гіалуронова кислота - це сполука з групи глікозамінів, яка природним чином зустрічається в багатьох організмах. Він має ряд властивостей, які використовуються в таких областях медицини, як ортопедія, ревматологія, гінекологія, дерматологія, офтальмологія та естетична медицина.
Який точний ефект від гіалуронової кислоти? Він виконує найрізноманітніші завдання навіть на рівні найдрібніших структур в організмі людини, так як сприяє правильному функціонуванню міжклітинного матриксу. Крім того, він бере участь в розмноженні і диференціації клітин, а також забезпечує адекватне змащення суглобів, очних яблук і голосових зв'язок.
Інші властивості гіалуронової кислоти включають бактеріостатичні, антиоксидантні та протизапальні властивості. Більш того, препарати на його основі прискорюють загоєння ран і відновлюють натяг і еластичність шкіри.
Гіалуронова кислота – протипоказання
Кому не можна включати гіалуронову кислоту в своє лікування? До протипоказань до його застосування відносять аутоімунні захворювання, онкологічні захворювання, схильність до гіпертрофічних рубців і підвищену чутливість до цього інгредієнта. Якщо ви плануєте наносити його на шкіру, уникайте ділянок, уражених запаленнями, герпесом і прищами.
Гіалуронова кислота – побічні ефекти
Гіалуронова кислота є надзвичайно ретельно перевіреною речовиною, тому її дуже безпечно застосовувати як зовнішньо, так і внутрішньо. Варто пам'ятати про суворе дотримання інформації про дозування, наведеної виробником на упаковці. Якщо у вас з'явилися скарги з боку шлунково-кишкового тракту, включаючи діарею, запор, нудоту або біль у животі, зверніться до фахівця або припиніть лікування.
Гіалуронова кислота при вагітності
Чи варто вводити гіалуронову кислоту в добавки під час вагітності? У зв'язку з тим, що безпека прийому продуктів, що містять його, не була оцінена у випадку з вагітними або годуючими жінками, приймати їх в цей період не рекомендується.