0
0
0

Цена : 0 грн.

Оформить заказ

Селен

Українською мовою:

Категорія товарів Селен

У нашому інтернет магазині 100 KG, ви зможете знайти високоякісний Селен. Селен - важливий мікроелемент, який підтримує нормальну роботу організму.

Вплив Селену на здоров'я

  • Підтримує імунну систему;
  • Регулює гормони та підвищує рівень жіночого гормону;
  • Запобігає окислювальному стресу;
  • Поліпшує якість шкіри, волосся та нігтів;
  • Підвищує ефективність лікувальних процедур.

З недостатньою кількістю Селену в організмі можуть виникнути такі проблеми, як порушення зору, розлади нервової системи, отруєння важкими металами. Також Селен необхідний для регулювання кількості мікроелементів, які кожен день втрачаємо, в тому числі за допомогою поту та сечі.

Селен в інтернет магазині 100 KG

В інтернет магазині 100 KG ми пропонуємо великий вибір Селену в різних формах - таблетках, капсулах та рідкій формі. Усі наші товари мають сертифікати якості, тому ви можете бути впевнені у їх безпеці та ефективності.

Крім того, ми пропонуємо доступні ціни на всі наші товари, і це робить наш інтернет магазин надійним партнером для всіх покупців, які забезпечують своє здоров'я високоякісними добавками. Купуйте Селен в інтернет магазині 100 KG та підтримайте своє здоров'я в оптимальному стані!

Купуйте Селен в інтернет магазині 100 KG зараз та отримайте доставку в будь-який куточок України!

На русском языке:

Категория товаров Селен

В нашем интернет магазине 100 KG, вы сможете найти высококачественный Селен. Селен - важный микроэлемент, который поддерживает нормальную работу организма.

Влияние Селена на здоровье

  • Поддерживает иммунную систему;
  • Регулирует гормоны и повышает уровень женского гормона;
  • Предотвращает окислительный стресс;
  • Улучшает качество кожи, волос и ногтей;
  • Повышает эффективность лечебных процедур.

При недостаточном количестве Селена в организме могут возникнуть такие проблемы, как нарушения зрения, расстройства нервной системы, отравление тяжелыми металлами. Также Селен необходим для регулирования количества микроэлементов, которые каждый день теряем, в том числе с помощью пота и мочи.

Селен в интернет магазине 100 KG

В интернет магазине 100 KG мы предлагаем большой выбор Селена в разных формах - таблетках, капсулах и жидкой форме. Все наши товары имеют сертификаты качества, поэтому вы можете быть уверены в их безопасности и эффективности.

Кроме того, мы предлагаем доступные цены на все наши товары, что делает наш интернет магазин надежным партнером для всех покупателей, которые обеспечивают свое здоровье высококачественными добавками. Покупайте Селен в интернет магазине 100 KG и поддерживайте свое здоровье в оптимальном состоянии!

Покупайте Селен в интернет магазине 100 KG сейчас и получите доставку в любой уголок России!